XO Dental Clinic

Mam przyjemność zaproponować Państwu leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie. XO Dental Clinic specjalizuje się w nowoczesnym leczeniu chorób przyzębia przy wykorzystaniu techniki sterowanej regeneracji tkanek i kości.

Dzięki współpracy z zespołem doświadczonych lekarzy stomatologów, reprezentujących wszystkie dyscypliny stomatologiczne, zapewniamy naszym Pacjentom możliwość kompleksowego leczenia.

Naszą dewizą w pracy zawodowej jest nieustanne doskonalenie własnej wiedzy i umiejętności, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. W trosce o komfort naszych Pacjentów klinika została wyposażona w najnowocześniejszy, unikalny sprzęt medyczny produkcji duńskiej firmy XO, a niezbędne zdjęcia RTG i Pantomogram wykonywane są na miejscu.

dr n. med. Magdalena Lewińska-Chełstowska
(Kierownik kliniki, konsultant medyczny)

Nasz zespół

XO Dental Clinic stale współpracuje z zespołem doświadczonych lekarzy stomatologów z kręgu wszystkich dyscyplin stomatologicznych. Oferujemy leczenie na najwyższym poziomie.

dr n. med. Magdalena Lewińska-Chełstowska
Kierownik kliniki i konsultant medyczny

lek. stom. Barbara Podobas
Specjalista ortodonta

lek. stom. Małgorzata Rutkowska
Specjalista chirurg stomatologiczny

lek. stom. Paweł Cichosz
Specjalista chirurg stomatologiczny

Monika Borowiec
Asystentka stomatologiczna / higienistka

Paulina Tomczyk
Kierownik recepcji

Umów wizytę

W celu umówienia wizyty w XO Dental Clinic prosimy o kontakt telefoniczny z naszą recepcją lub wypełnienie i przesłanie do nas formularza.

Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.